לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום לוח עסקים ברטרים יזמות השקעות דרושים ופורום
הטבות לתושבי הדרום | עסקים למכירה | ציוד למכירה | מחפש שותף | מחפש להשקיע | מחפש משקיע | סטוקים | לוח דרושים | אינדקס עסקים

מלינגו מציעה אפליקציית אנדרואיד למילון מורפיקס

- 22-06-2011
משה שביט

מלינגו מציעה אפליקציית אנדרואיד למילון מורפיקס

מלינגו, המיוצגת בישראל ע"י חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, בעלת אתר המילון החינמי הפופולארי מורפיקס, הודיעה היום כי אפליקציית מורפיקס לאנדרואיד זמינה כעת בשוק אפליקציות האנדרואיד. אפליקציית מורפיקס, הכוללת תרגום אנגלי-עברי-אנגלי, תומכת בצורה אופטימאלית בטלפונים ניידים מבוססי אנדרואיד. הגרסה החדשה הפועלת כיום באייפון ובמכשירים ניידים עם מערכת הפעלה אנדרואיד כוללת גם שיפור בתכונות. הגולשים יכולים  להוריד מורפיקס לנייד באמצעות הקישורים הבאים:

http://itunes.apple.com/us/app/id360548887?mt=8
https://market.android.com/details?id=com.official.morfix

יישום מורפיקס כולל גישה מהירה וקלה לכל התכנים במילון, כולל עברית ואנגלית, השמעת מילה באנגלית וקישור לוויקיפדיה. עם הכנסת שם או מושג המופיע בוויקיפדיה, מורפיקס יציג לכם קטע קצר מהמאמר המתאים, וקישורים נוחים למאמרים המלאים באנגלית ובעברית. האפליקציה כוללת גם תרגום משפט קצר בעברית או באנגלית בשיתוף עם Google Translate.
תכונה אטרקטיבית חדשה הכלולה במוצר היא "הגרל מילה" – ניתן ללחוץ על אייקון קוביית המשחקים ולקבל באופן אקראי מילים וערכים מרחיבי דעת. האפליקציה כוללת גם את הצגת המילים האחרונות שתורגמו ואפשרות הקלקה עליהן.
באפליקציית מורפיקס לאנדרואיד יכולים המשתמשים להעתיק ולהדביק את התוצאות באנגלית לשימוש ביישומים ניידים אחרים. התכונה מייעלת את  התפעול. תכונה נוספת היא "חיפוש הפוך". כאשר המשתמשים מתרגמים מילה עברית או ביטוי, אפליקציית מורפיקס מספקת את דף התוצאות באנגלית עם מספר תשובות. המשתמשים יכולים ללחוץ על  אחת התשובות כדי לבצע תרגום מאנגלית לעברית.
ירון דניאלי, מנכ"ל מלינגו אמר: "אנו נמשיך במדיניות של  אפליקציות חינמיות לתועלת קהל לקוחותינו. בעזרת מורפיקס באנדרואיד אנו מרחיבים את תשתית מורפיקס בקרב משתמשים ניידים בעלי טלפונים חכמים ופופולאריים כמו האנדרואיד והאייפון".
עד כה הורידו את הגרסה המעודכנת של אפליקציית מורפיקס מעל ל-150,000 משתמשים סלולאריים.  לאור הפופולאריות הרבה של מורפיקס באינטרנט, מלינגו בהחלט מצפה לעוד אלפים רבים של משתמשי אייפון ואנדרואיד.
אודות מלינגו
 מלינגו בע"מ, חברת בת של אנציקלופדיה בריטניקה, היא החברה המובילה בישראל במילוני רשת ובמוצרי חיפוש חכמים. למלינגו פתרונות ייחודיים, בשפות שונות, בשווקים הפרטיים והמוסדיים. מלינגו היא בעלת האתרים מורפיקס – מילון עברי-אנגלי, אנגלי-עברי חינמי, (אתר שמספר הצפיות בו עובר את ה- 600,000 דפים ביום), רב-מילים, המילון העברי המקוון המקיף ביותר בישראל, נקדן-טקסט, אתר לניקוד אוטומטי. מלינגו היא בעלת הסימן הרשום מורפיקס, Morfix בעברית ובאנגלית ובעלת הזכויות המלאות בתכני אתר מורפיקס.