בלאק פריידי 2022 ישראל – מתי ואיך לקבל מבצעים והנחות במהלך חג הקניות

צרכנים רבים בישראל וגם בכל העולם כולו ממתינים ליום המיוחד הזה כדי לקבל מבצעים, הנחות וקופונים שווים, חג הקניות המוביל, בלאק פריידי.

אם גם אתם ממתינים במיוחד ליום הקניות הזה, אז כדאי שתקראו את זה.

מה זה בלאק פריידי?

בלאק פריידי (Black Friday) או יום שישי השחור (בתרגום ישיר) הוא כינוי ידוע ביותר ליום הקניות המטורף ביותר בעולם, שמתקיים כמובן ביום שישי. יש כמה אגדות למה יום שישי ולמה שחור, אז נשאיר את זה בצד.

מדי שנה יום הקניות הופך להיות יותר ויותר פופולארי ונשברים שיאי מכירות חדשים. המשמעות היא שיותר ויותר צרכנים קונים בחנויות מקומיות וגם באינטרנט וממתינים במיוחד לחג הקניות. גם העסקים והחנויות מעדיפים למכור יותר בחג הקניות ולכן הם מציעים לנו הנחות, קופונים, מבצעים ועוד.

ההטבות שהעסקים מציעים במסגרת בלאק פריידי, יכולות להגיע להנחות של עשרות אחוזים, קופונים במתנה, וגם מבצעים שווים נוספים.

מתי בלאק פריידי?

בלאק פריידי מתקיים תמיד ביום שישי שמגיע לאחר יום חמישי, ה-4 במספר בחודש נובמבר בכל שנה. במילים אחרות, מדובר על יום שישי שחל לקראת סוף חודש נובמבר, חודש שבו מתחילים חגי הקניות.

לכן, בלאק פריידי 2022 מתקיים ביום שישי בתאריך 25.11.2022.

האם מומלץ לקנות ביום זה?

חג הקניות הופך להיות פופולארי בעולם משנה לשנה, כך שיותר ויותר צרכנים ממתינים וקונים, ויותר ויותר עסקים וחנויות מציעים מבצעים והנחות מיוחדות לרגל החג. בישראל זה לא שונה, גם פה הצרכנים חוגגים את חג הקניות והעסקים והחנויות מציעים הנחות והטבות אחרות.

חג הקניות הוא טוב בצורה הדדית לכל הצדדים, גם הצרכנים נהנים מאותן הטבות והנחות, גם יש הרבה עסקים שמציעים אותם, גם יש תחרות הוגנת על הכיס שלנו, הצרכן, וגם העסקים מנצלים את היום הזה כדי להעלות את המכירות שלהם. כלומר כולם מרוויחים.

אז, במהלך יום הקניות אפשר לקבל הטבות שלא היו כמותם במהלך שאר ימות השנה. כמובן שתמיד כדאי לבדוק, לבצע השוואת מחירים וודא שמשלמים מחיר הוגן.

טיפים לרכישה נבונה

הנה כמה טיפים שכדאי לכם להכיר כאשר קונים ביום שישי השחור:

  • קנו רק מה שצריך ואל תבזבזו כסף על מה שאתם לא צריכים.
  • עשו השוואת מחירים למרות ההנחה שניתנת לכם.
  • הירשמו מראש לאתרי הקניות כמו אמזון, אלי אקספרס, איביי, או ישירות דרך החנויות עצמן.
  • התעדכנו מראש כי עסקים וחנויות מציעים את ההטבות עוד לפני תחילת החג.
  • עיינו במדיניות ההחזרים לאותם מוצרים, תנאים ועוד.
  • רכשו מספקים אמיתיים ואמינים והימנעו מאתרים מפוקפקים.

איך לקבל את ההטבות?

אתם יכולים לבדוק אילו הטבות מציעות חנויות מקומיות או חנויות מסחר אלקטרוני, או עסקים אחרים, ישירות דרך ערוצי השיווק שלהם. כמו פייסבוק, ניוזלטר, אתר אינטרנט, חנות מקומית וכד'.

אבל, אתם יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של בלאק פריידי ישראל Black Friday על מנת שתוכלו להתעדכן בכל החנויות המציעות את המוצרים שלהם שם, וגם להיות עדכני כל הזמן לגבי דילים טובים.