הדפסה על עץ

הדפסים על עץ: הקלאסיקה פוגשת את המודרני.

הדפסי העץ שלנו זמינים בגרסאות שונות: מהעץ המודרני המושלם לכל סביבה הודות לסגנון הליניארי שלו, ועד לוחות העץ הכפריים יותר , אידיאליים לעיצוב סביבה בסגנון וינטאג'.

כל תמונה על עץ זמינה בכל פורמט, גודל או צורה שתבחר. בדרך זו תוכל להדגיש את כל הצילומים שלך ולבחור את הגודל המתאים ביותר לסביבותיך, בין אם זה הבית שלך, המשרד או העסק.

חברות מציעות לך מגוון רחב של דגמים וגדלים לעיצוב קירותיך בסגנון קלאסי: עם מגוון דגמי עץ שעליו תודפס התמונה עפ"י בחירתך.

הייצור של מוצר זה המבוצע על ידי אנשי מקצוע בענף הופך כל לוח עץ שהוזמן לייחודי . הדפסת התמונה על העץ נעשית בטכנולוגיית דפוס אולטרא סגול באמצעות קרני UV המחדירות את הצבע למבנה העץ וכך משיגים איכות הדפסה ללא דופי. ההתאמה האישית והעלויות הנמוכות, הופכות לבסוף את לוחות העץ לדרך האידיאלית להשלמת העיצוב, וזאת הודות גם למגוון רחב של פורמטים שאנו מציעים.

יופיים של ציורי עץ

למה להעדיף תמונה בהדפסה ישירה על עץ? כי תמונה כזאת תיצור משחק צבעים שירגש אותך! תמונה המודפסת ישירות על העץ, מצופה בשכבת לכה אשר ממקסמת את הברק והעומק של הצבעים המודפסים, כמו כן, היא גם שומרת על ההדפסה מפני דהייה או נזק לאורך שנים רבות. אנו יכולים להבטיח לך שתתלהב מהתוצאה הסופית כשתקבל  את התמונה שלך ולא תוכל להאמין למראה עינייך!

בבואך להזמין תמונה בהדפסה על עץ, תוכל לבחור כל נושא שעולה בדמיונך: תמונה משפחתית, דיוקן, נוף ובעצם כל מה שתבקש להדפיס. השמיים הם הגבול!

כל חומרי הגלם המשמשים להדפסת הצילומים שלך על עץ נבחרים ובאיכות הגבוהה ביותר על מנת להבטיח לך מוצר העונה על הציפיות שלך 100%.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא צילום על עץ

 • האם התמונה מודפסת ישירות על העץ?
  כן, באמצעות טכניקת הדפסת UV מתקדמת במיוחד.
 • האם אוכל לבקש גדלים מותאמים אישית להדפסה על עץ?
  כן. ברשותנו מכונת חיתוך צורני אשר מבצעת חיתוך בכל גודל וצורה על פי בקשת הלקוח.
 • כיצד אוכל להיות בטוח שתוצאת ההדפסה מספקת?
  תמונתך תעבור בדיקות שונות, בשלבי ההזמנה השונים. לפני תחילת עיבוד המוצר, גרפיקאים מומחים יעריכו את התאמתו ויפנו אליכם במידה ויש צורך להחליף את התמונה.
 • בתוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?
  עד 4 ימי עסקים. אחד מנציגינו יצור איתך קשר ברגע שההזמנה תהיה מוכנה לאיסוף/משלוח.

פורסם על ידי תומר.