מחולל וואטסאפ – כך תיצרו קישור לוואטסאפ בחינם בלי שמירה באנשי קשר

מעדיפים לשלוח הודעת וואטסאפ בלי לשמור טלפון ברשימת אנשי הקשר? תוכלו לעשות זאת על ידי מחולל וואטסאפ שמאפשר לכם ליצור קישור (לינק). מתאים לאפליקציה הרגילה או ביזנס.

הכלי הזה הוא חינמי לשימוש כללי פרטי ועסקי.

מהו מחולל וואטסאפ?

מחולל וואטסאפ הוא כלי המאפשר לכם ליצור קישור וואטסאפ. לינק לוואטסאפ זה מאפשר לכל אדם להשתמש בו על מנת להתחיל שיחת הודעות וואטספ עם צד שני, ללא שמירה באנשי הקשר.

זה חשוב עבור הרבה מאיתנו. לעיתים אנחנו רוצים לשלוח הודעה למישהו שלא נמצא באנשי הקשר שלנו, למשל אדם אחר מהלימודים שלכם, מהעבודה שלכם, מהבניין שלכם וכך הלאה.

כדי להתחיל שיחת וואטסאפ, צריך לשמור את איש הקשר בטלפון, אלא אם אתם משתתפים בקבוצה משותפת באפליקציה. אז אפשר להתחיל שיחה על ידי לחיצה על אותו אדם בקבוצה.

לכן, המחולל עוזר לכם ליצור קישור אחד כזה בחינם על ידי הזנה של טלפון איש הקשר הרצוי.

מה קישור וואטסאפ ואיך נראה?

קישור וואטסאפ הוא קישור רגיל, לינק, שאותו אפשר לשתף, להעתיק ולהדביק. למשל אפשר להדביק אותו באתר אינטרנט, בפייסבוק, באינסטגרם וכך הלאה.

קישור וואטסאפ נראה כך: api.whatsapp.com או wa.me. לאחר מכן מופיע מספר הטלפון או גם ההודעה מוכנה מראש.

למשל אם מספר הטלפון הוא 055-0055000, אז הקישור יהיה כך: api.whatsapp.com/send?phone=972550055000.

איך ליצור קישור כזה?

אתם יכולים ליצור קישור כזה בצורה ידנית ומסובכת, אבל אתם גם יכולים לטעות באותיות או במספרים. בשביל זה אפשר להשתמש בכלי המיועד שהוא המחולל.

אז איך ליצור כזה? אפשר לעשות את זה באמצעות מחולל וואטסאפ של Netolink. כלי חינמי ומדוייק שמאפשר להזין גם מספר ישראלי וגם בינלאומי. אפשר גם להוסיף הודעה מוכנה מראש.

אחרי שיצרתם את הקישור, אתם יכולים להעתיק אותו, לשתף אותו לחברים, לעבודה, בעסק שלכם, בחנות שלכם, באתר האינטרנט או ברשתות החברתיות.