מערכות תת כיוריות ישראל

אנחנו מביאים את כל המוצרים הכי איכותיים ישירות אליכם עם שירות לקוחות בעברית ומשלוח עד לבית. כל המוצרים עוברים על ידינו בקרת איכות.

אצלנו תקבלו את המערכות מים התת כיוריים הכי איכותיות במחירים האטרקטיביים ביותר, אנו מייבאים רק את המוצרים הטובים ביותר ומקפידים על שירות לקוחות גבוה אשר יתן גם את המוצר האיכותי וגם את החוויה הטובה, נשמח לשרת אתכם בדרך למתקן תת כיורי משלכם.

insinkerator שולטת בשוק כבר מעל ל20 שנה
הגיע הזמן להביא את המוצרים שלה בצורה נכונה עד לצרכן הישראלי, לכן הרמנו את הכפפה והחלטנו להביא את כל סוגי המתקני התת כיורים אלינו, רק בשביליכם.

המטרה שלנו היא שתחוו את החוויה הטובה בקנייה מענקית כמו insinkerator ועם מחיר מתאים, רק כאן בישראל ועם שירות לקוחות בעברית.

הנה 6 יתרונות למערכת תת כיורית:

 1. מים חמים ברגע.
  כאשר כל מתקן ממוצע מספק עד 30 ליטר מים חמים על פי דרישה, יש מספיק לכולם. אמנם זה אולי לא מים רותחים, בטמפרטורה ממוצעת של 96ºC – זה בהחלט מספיק לתה, קפה, או סתם לחמם מנה חמה – המערכת המובנית שומרת על חום כל היום.
 2. טעם מסונן טהור.
  מים טהורים ומסוננים אינם מיועדים רק למקררי מים בבקבוקים או למתקני מים. ברוב מערכות המים התת כיוריות יש מערכת סינון איכותית ומתקדמת, המשפרת את הטעם של המים הראשיים שלכם על ידי הסרת ריחות ומשקעים זעירים לפני שהם מגיעים לספל שלנו, כולל אבנית ואבנית ועקבות פלסטיק.
 3. מלך הנוחות.
  עם קיבולת מיכל ממוצעת של 5 או 10 ליטר, מתקן מים תת כיורי פירושו שתמיד יהיו לכם יותר ממספיק מים חמים מיידיים בכל עת במהלך היום או בלילה. כל מתקן יכול להתאים אפילו למטבחים הקטנים ביותר.
 4. קלות שימוש אמיתית
  אם כבר מדברים על נוחות, מערכת מים תת כיורית בכל בית משפחה עמוס יכול לשמח הורים, בני נוער ומבקרים חובבי תה. אבל זה יכול להיות גם יתרון אמיתי עבור אנשים מבוגרים שעשויים לחיות לבד. הכפתור הנוח או מתקן ההנעה נוח לשימוש לכולם, שם קץ להרמת קומקומים כבדים מלאים במים רותחים.
 5. בטיחות
  כמה מאפייני בטיחות עיקריים שהופכים מתקן מים חמים לאינטליגנטי יותר: חיישן רתיחה יתר מכוונן את הטמפרטורה בהתאם, ומונע רתיחה יתר של המים כדי לחסוך באנרגיה. וההגנה על ייבוש רתיחה עוצרת את פעולת מתקן המים החמים, ומכבה אותו אם מיכל המים הפנימי נמוך או ריק.
 6. חיסכון באנרגיה
  עליית מחירי הגז והחשמל היא דאגה עבור אנשים רבים כרגע. וקומקומים מלאים במים קרים תמיד יגדילו את השימוש באנרגיה ויעלה יותר כסף לחימום. מתקן מים תת כיורי יחמם את המים וישאיר אותם חמים בצורה החסכונית והחסכונית ביותר באנרגיה. טוב לסביבה ולכיס שלך.

הכתבה נכתבה על ידי אביאור אהרוני.