שופינג איי אל 2022 – הכל על חג הקניות של גוגל

רוצים לעשות קניות אונליין באינטרנט עם מבצעים והנחות? חג הקניות של כל ישראל, שופינג איי אל (Shopping IL), פותח את העונה הכי חכמה בשנה. החג שמתקיים בכל שנה, ורוצה לקרוא תיגר על בלאק פריידי.

מוכנים?.. הנה הכל.

מהו שופינג איי אל?

שופינג איי אל (Shopping IL) זהו חג קניות ישראלי ביוזמת גוגל (Google) בו עסקים וחנויות בישראל, מציעים לנו, לצרכנים, לקבל הנחות ומבצעים שווים במיוחד.

אם לא שמעתם על החג בעבר, אז ככל הנראה אתם מכירים את בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני ועוד. אז, שופינג איי אל הוא בדיוק אחד כזה, אבל הוא מיוחד במיוחד לישראל.

מתי שופינג איי אל?

שופינג איי אל 2022 השנה מתקיים יומיים רצופים בין התאריכים יום שלישי 08.11.2022 לבין יום רביעי 09.11.2022 (48 שעות של מבצעים והנחות).

איזה מבצעים אפשר למצוא?

אלפי חנויות ועסקים רבים משתתפים בחג הקניות שופינג איי אל (ShoppingIL) ביחד ומציעים מבצעים, הטבות והנחות שוות לקראת החג. המבצעים בדרך כלל הם הנחות על כלל המוצרים, או על מוצר שני או יותר, קופונים ועוד.

אם אתם מחפשים מוצרים בתחומים הבאים, כדאי מאוד. תחומים אלו: בגדים, נעליים, תכשיטים, מוצרי חשמל, אלקטרוניקה, מוצרי ריהוט ועיצוב הבית, מיחשוב וטלפונים, מוצרי יופי ואסתטיקה, תחבורה, תיירות ועוד.

הנה רשימה קצרה ולא מסכמת של עסקים שמשתתפים בחג הקניות: בזק, הוט, סופר פארם, ניו פארם (BE שופרסל), סטימצקי, צומת ספרים, מחסני חשמל, אייס, דלתא, הודיס, הום סנטר, אופטיקנה, חברות ביטוח למינהם, ועוד אלפי עסקים קטנים ובינוניים וגדולים.

איך לקנות?

כדי לקנות בחג הקניות, נכנסים לאתר האינטרנט הייעודי כאן, www.shoppingil.co.il או לאתר המבצעים השווים של שופינג איי אל ישראל, ואז מחפשים את שם העסק או את הקטגוריה שאותה אתם מחפשים. נכנסים לאתר במהלך החג ונהנים ממבצעים.