שירותי פריצה ומנעולנות

כל שירותי הפריצה והמנעולנות לבית ולרכב תחת קורת גג אחת! – מנעולן – מנעול ומפתח

זה קורה לכולנו לפחות פעם אחת בחיים (ולמפוזרים שבינינו כמה פעמים…) אנחנו מאבדים את המפתח, שוכחים את המפתח נעול ברכב או בבית, שוברים את המפתח במנעול, מעקמים אותו או לצערנו פורצים לנו לבית או לרכב ואז חובה להחליף את המנעול ולתקן את הפריצה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! מנעולן – מנעול ומפתח יחלץ אתכם מכל מקום, בכל מזג אוויר, 24/7!

אנו מספקים את שירותי הפריצה והמנעולנות המתקדמים ביותר, תוך שימוש בציוד הפריצה המתקדם בעולם, המסוגל לפרוץ כל מנעול במינימום נזק. נשמח להגיע אליכם בהקדם האפשרי למתן כל שירותי הפריצה והמנעולנות הקיימים! חייגו עכשיו להזמנת מנעולן – מנעול ומפתח ונגיע במהירות הבזק עם אנשי המקצוע המומחים בתחום והציוד המתקדם ביותר לחלץ, לתקן, להחליף, לשכפל ולבצע כל פעולה שתחזיר את הרכב והבית שלכם למצב תקין ותאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

בין השירותים שאנו מספקים אפשר לציין גם:

• התקנת מנעול עליון – זהו הסוגר עליון הקיים במרבית דלתות הפלדלת בבתים, המאפשר לכם לסגור את הדלת מבפנים בנוחות ללא צורך לנעול את הדלת ומספק לכם את האפשרות לפתוח את הדלת בכמה סנטימטרים על מנת למשל לקבל דואר בלי צורך לפתוח את הדלת לגמרי וכדומה.
• התקנת מנעול פרפר פנימי לדלת כניסה – זהו מנעול פנימי המתקינים בדלת כניסה לבית מכל סוג, המאפשר את נעילת הדלת על ידי סיבוב פשוט של 'פרפר' הנעילה במקום מפתח. זהו פתרון נהדר עבור בתים בהם גרים קשישים המתקשים בהכנסת המפתח לצילינדר בכל פעם על מנת לנעול את הדלת בבית, בלילה וכדומה וגם עבור בית עם ילדים קטנים החוזרים מבית ספר למשל ומנעול הפרפר מאפשר להם ולכל בני הבית לנעול את הדלת בקלות ובמהירות.
• התקנת עינית דיגיטלית – עינית דיגיטלית היא אמצעי הגנה מעולה ופשוט, המאפשר לכם להתקין מצלמה זעירה בתוך העינית ולצלם את כל מי שנמצא מחוץ לדלת 24 שעות ביממה. בנוסף לכך אפשר להתקין זמזם חשמלי הפותח את הדלת מרחוק וכך לראות את האדם הנמצא מחוץ לדלת מרחוק, מחדר אחר וכדומה ולפתוח לו את הדלת בעזרת המנעול החשמלי. זהו פתרון יעיל ונוח לחנויות כמו גם לבתים בהם יש שתי קומות למשל וכו'.
• תיקון סוויץ' לרכב – רכבים אשר עוברים ניסיון פריצה סופגים בדרך כלל פגיעה בסוויץ' הרכב על ידי הפורץ שניסה לפרוץ לרכב. מנעולן – מנעול ומפתח תספק לכם את השירות עבור פירוק הסוויץ' התקול במידה ולא ניתן יהיה לתקן אותו בלי להוציא אותו ותתקין לכם סוויץ' חדש לבחירתכם, סוויץ' חדש מקורי או סוויץ' יד שניה באיכות גבוהה שיעשה את אותה עבודה אך יעלה פחות.

מנעולן – מנעול ומפתח פורצת ברישיון לכל מנעול קיים כולל פריצה לכל סוגי המנעולים ברכבים, בתים, חנויות, משרדים ועוד. בנוסף אנו מספקים שירותי פריצה לכספות מכל סוג: כספת אנלוגית, כספת חשמלית, כספת ביומטרית ועוד.
מוזמנים לקרוא עוד מאמרים באתר, לחייג אלינו עכשיו להזמנת שירות מהיר מעכשיו לעכשיו או להשאיר פרטים עם כל שאלה ונשמח לחזור אליכם עם פרטים והצעת מחיר לתיקון, החלפה והרכבה של כל סוגי המנעולים לבית ולרכב!
צריכים להחליף את המנעולים בדלת הכניסה? נשמח לשדרג לכם את הדלת על הדרך ולהציע לכם מנעול חזק ובטוח יותר!
נפרק את המנעול השבור או הישן ונתקין מנעול חדש וחזק יותר.

מנעולן – מנעול ומפתח מתמחה בשכפול כל סוגי המפתחות לרכב כולל מפתחות חכמים, מפתחות כרטיס, מפתחות עם שבב לרכב ועוד ומספקת שירות התחברות למחשב הרכב על מנת לאפס את הסיסמא ולהתקין לכם מפתח עם קוד חדש שרק אתם תכירו וכמו כן לנטרל ולחבר את כל סוגי מערכות האזעקה, אימובילייזר וקודן שיש בשוק!

פנו עכשיו ללא עלות וללא התחייבות לקבלת ייעוץ מקצועי ממנעולן ופורץ רכבים ובתים מורשה מומחה: מנעולן – מנעול ומפתח!
חייגו עכשיו להזמנת השירות, 24 שעות ביממה! התקשרו לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות ואולי נצליח להדריך אתכם דרך הטלפון! אם לא נשמח להגיע בהקדם האפשרי לבית, לעסק או לכל מקום בו אתם נמצאים ולספק לכם את השירות הטוב ביותר. להתראות ובהצלחה!